Zayıflama çayı: Zayıflamak ve ödem atmak için maydanoz çayı

Zayıflama için kullanılan programlarda genel olarak çay tüketiminin olmasının gerekliliğinden bahsedilmektedir. Şişmanlığın oluşma nedenleri farklıdır. Şişmanlığın oluşma nedenlerinden birisi vücutta ödem oluşmasıdır. Bu konuda yapılabilecek en doğru hamle uzman kontrolü altında şişmanlığa neden olan bu ödem boşaltılmalıdır.

Bu ödemlerin vücuttan boşaltılması ve gereksiz fazla sıvıların vücuttan boşaltılması için hekim kontrolü altında yardımcı olarak idrar sökücüler kullanılabilir. İdrar sökücü olarak bulunması zor olmayan örnekler vermemiz gerekirse maydanozun yaprak saplarının çay olarak tüketilmesinden bahsedebiliriz.

Şişmanlığın sebebi vücuttaki bir ödem değil de boşaltım sistemindeki yavaşlık veya çalışmama durumu ise bunun için de ayrı bitkilerin kullanımı iyileşme sürecini hızlandıracaktır. Boşaltım sistemindeki soruna sık rastlanılan kabızlığı örnek olarak verebiliriz. Kabızlığın tedavi sürecinde bağırsakların yumuşak tutulması çok önemlidir. Kabızlık giderildiği zaman vücuttaki şişkinlik ortadan kalkacağı için fazla kilolu görünümden kolay bir şekilde kurtulmuş olunacaktır. Boşaltım sisteminin sorunsuz çalıştırılması uzman kontrolü altında gerçekleştirilecek tedavi süreciyle elde edilebileceği gibi müshil etkisi gösterecek bitkilerin çay şeklinde kullanımı da bu faydayı sağlayacaktır.

Bu içerik vücuttaki şişkinlik nasıl atılır, ödem atmak için, maydanoz cayi, maydonoz çayı nasıl yapılır, ödem atmak için çay, vücuttaki şişlik nasıl atılır, ödem çayı, vücuttaki şişliği atmak için, vücuttaki ödem nasıl atılır ibrahim saraçoğlu, ödem atmak için maydanoz, ödem atmak, vücuttaki ödem nasıl atılır ahmet maranki, vücuttaki şişkinliği atmak, Maydanoz çayı nasıl yapılır, ödem atmak için ibrahim saraçoğlu, maydonoz ve istenmeyen tüyler konularını barındırır.
Okunma: 10.491

2 Yorum

  1. esra 31 Temmuz 2010 @ 19:50

    denemeye değer

  2. zeki 22 Mayıs 2014 @ 09:55

    kronik kap yetmezligi artı kol ve ayak damarların da tıkanıklık varsa ayakta oluşan ödem için aynı kür geçerli mi ve bu günlerde karın bölgesinde de göbek oluşmaya başlarsa. çorap giyme sıkıntısı başladı. saygılar.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.