Yılan yağının faydaları ve yılan yağı kullanımı: Yılan yağı nasıl kullanılır?

Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir saçlarınızın yeniden doğmasını sağlar dersek yalan olamaz. Yılan yağı genelde erkeklere hitap eden bir ürün olmakla birlikte saçların dökülmesini engeller ve dökülen saçların yeniden çıkmasını sağlar. Bu ürün ırsi olmayan saç dökülmelerinde daha çabuk etkisini gösterir. Irsi saç dökülmelerinde ise önce saç seyrekliği bulunan bölgede tüylenmeyi sağlar daha sonra da saç çıkması olayı gerçekleşir.

Yılan yağı nasıl kullanılır?

Saçın diğer bölgelere göre seyrek olduğu bölgeye haftada en az 3 kere parmak ucuyla masaj şeklinde uygulanması gerekir. Bu işlem için günde ortalama olarak 5-10 dakika ayırmanız gerekir. İşlemi uyguladıktan yaklaşık 3 saat sonra ise şampuanla o bölgeyi yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Yaptığınız bu işlemlerin sonuç alması için ise bu işlemi ara vermeden bir ay boyunca uygulamanız gerekmektedir.

Yılan yağı hakkında bilgi

İçeriği bakımından yılan yağı tamamen doğaldır ve bu ürün bitkisel olarak güçlendirilmiş, içeriğinde hiçbir kimyasal bileşen bulunmayan bir üründür. Şimdiye kadar yapılan araştırmalarda yılan yağını kullanan kişilerde bir yan etkisi kesinlikle görülmemiştir.

Yılan yağının fiyatı 12 ile 15 TL arasındadır. Bu ürünü kullanmak istiyorsanız yetkili eczane ve web sitelerinden yılan yağı ürününü temin edebilirsiniz. Dünya piyasasında adı “snake oil” olarak bilinen bir üründür.

Yılan yağını kimler kullanamaz?

Şimdiye kadar bu konuda yapılan incelemelerde yılan yağına dair bir yan etkisi olduğu tespit edilememiş olduğu için son derece güvenebileceğiniz bir üründür. Fakat cilt hastalığı bulunan ya da cildi çok hassas olan kişilerin mutlaka bir cilt uzmanına danışarak bu ürünü kullanmasını tavsiye ediyoruz.

Neden yılan yağı kullanmalıyım?

Çünkü kullanacağınız yılan yağı ürünleri bitkisel ilaçlardır. Ve bu ürünler kesinlikle ve kesinlikle güvenlidir. Günde sadece 5-10 dk ayırarak gerçekten istediğiniz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca fiyatları gayet uygundur.

Bu içerik yılan yağının faydaları, yılan yağı nasıl kullanılır, yilan yagi faydalari, yılan yağının saça faydaları, yılan yağı saça nasıl uygulanır, yılan yağı kullanımı, yılan yağı saç uzatırmı, YILAN YAĞI SAÇ UZATIR MI, YILAN YAĞI FİYATI, yılan yagı sacı uzatır mı, yılan yağı nasıl elde edilir, ylan ya faydalar, yılan yağı nasıl uygulanır, yılan yağının zararları, yılan yağının kullanımı, yılan yağı nasıl yapılır, yılan yağı, yılan yağı kullananlar, yılan yagı sacı uzatırmı, yılan yağı nasıl yapılıyor konularını barındırır.
Okunma: 24.337

Benzer İçerikler

4 Yorum

 1. levent 14 Haziran 2010 @ 09:17

  yılan yagını kullanamaya başladım daha çok dökülüyo ne yapmalıyım

 2. yeşim 16 Ocak 2011 @ 14:43

  gerçekten etkilimi kullanan birisi bilgilendirirse sevinirim.

 3. aslı 16 Eylül 2011 @ 12:55

  ben saçlarımı yeni kestirdim belimdeyken omzuma kadar kısaldı ve yaptığm kesimden hiç memnun kalmadm 1 haftadır kullanıyorum ama hiç bi faydasını görmedim LÜTFENN yardımcı olursanız sevinirim:)

 4. sezen 30 Ağustos 2013 @ 23:21

  Cok ama cok tavsiye ediyorum arkadaslar ben cok faydasini gördüm.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.