Üstüne görme nedir? Üstüne adet görmek nasıl olur?

Üstüne görme nedir, ne demektir? Üstüne adet görme nasıl olur ve ne yapılması gerekir? Halk arasında üstüne görme olarak adlandırılan bu durum,

gebelik döneminde adet yaşanmasıyla ortaya çıkar. Gebeliklerin 200’de 1’inde görülür. Cinsel münasebet yaşandıktan 28 gün sonra adet kanaması görülmesi ile gebe kalmadığınızı zannedersiniz fakat rahim iç tabakasındaki hormonal bozuklardan dolayı az miktarda kanamanız olur. Eğer kanamalarınız az miktarda ise bundan şüphelenmeniz gerekir. Bu tarz durumlarda doktorunuza danışınız.

Bu içerik üstüne görme, üste adet görme, üstüne görme nasıl olur, üstüne adet görme, üstüne görme kaç gün sürer, üstüne görme nedir, üstüne görme nasıl anlaşılır, üzerine adet görme, üstüne adet görme nasıl olur, uzerıne gorme, üstüne adet görme nasıl anlaşılır, üstüne görmek, üstüne adet görmek nasıl olur, üstüne görme yaşayanlar, üstüne adet görme kaç gün sürer, gebelikte üstüne görme nasıl olur, 1 hafta arayla adet görme, gebelik üzerine adet görme, üste adet görme kaç gün sürer, bir hafta arayla adet görme konularını barındırır.
Okunma: 102.964

Benzer İçerikler

51 Yorum

  1. azra 11 Nisan 2015 @ 14:00

    Arkadaslar benim adetim 2 gun oldu simdi de cok az lekeler geliyor acaba hamile miyim?

1 2

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.