Suna Dumankaya sivilce maskesi: Pürüzlü ciltler ve sivilceler için maskeler

Sivilceler nasıl geçer? Pürüzlü ciltler için ne yapabiliriz? İşte evde uygulayabileceğiniz Suna Dumankaya tavsiyeli sivilce ve pürüzlü cilt maskeleri. Suna Dumankaya’dan sivilceler ve pürüzlü ciltler için maske tarifi. Sivilcelere bitkisel çözüm arayan ve cildinin pürüzlü olmasından yakınan ziyaretçilerimiz için Suna Hanım’ın önerdiği bir maskenin tarifini veriyoruz.

Aynı miktarda mısır unu, krem, kil ve su karıştırılır ve bu karışım yüze sürülür. Maske 5 dakika ciltte bekletildikten sonra ovarak yüz temizlenir. Bu maske haftada 2 defa cilde uygulanır ve bu kür vesilesiyle ciltteki pürüzler azalır.

Cildi sivilcelerden arındırmak için ise 1 tatlı kaşığı limon suyu, 1 tatlı kaşığı kil, 1 tatlı kaşığı kayısı yağı ve 1 adet toz haline getirilmiş Aspirin karıştırılır. Hazırlanan sivilce kürü sorunlu bölgelere sürülüp 10 dakika bu sivilce maskesi ciltte bekletilir. Sivilceli cilt düzelinceye kadar her gün bu bitkisel kür uygulanır.

Bu içerik yüzdeki pürüzler nasıl geçer, pürüzlü cilt, pürüzlü ciltler için maske, cildi sivilcelerden arındırmak, ciltteki pürüzler nasıl geçer, yüzdeki pütürler nasıl geçer, yüzdeki pürüzler nasıl giderilir, ciltteki pürüzler için maske, yüzdeki pütürcükler nasıl geçer, cilt pürüzleri için maske, pürüzlü cilt için maske, cilt sivilcelerden arındırmak, yüzdeki pütürlükler için maske, yüzdeki pürüzler için maske, yüzdeki pürüzleri gidermek için, ciltteki pütürlükler, pürüzleri geçiren maske, yüzüm çok pürüzlü konularını barındırır.
Okunma: 9.498

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.