Şişkinlik nasıl giderilir? Şişkinlik nasıl geçer? Şişkinliğe ne iyi gelir?

Şişkinliğe hangi bitkiler iyi gelir? Şişkinlik nasıl giderilir? Şişkinliğe bitkisel çözüm yolları. Birçok kadının baş belası olan şişkinlik için bitkisel çay tarifi. Sizler de vücudunuzdaki ve karnınızdaki şişkinlikten şikayetçiyseniz, elleriniz ve karın bölgeniz taş gibi sert ise ve tuvalete pek sık çıkamıyorsanız öncelikle bir uzmana başvurmanızı öneririz.

Bir uzmana görünmenin yanı sıra tam tahıl ekmekleri, kuru kayısı, bol meyve ve sebze tüketip sık sık su içmeniz de yararlı olacaktır. Ayrıca karın bölgesinde şişlik için şu bitkisel çözüm yolunu da deneyebilirsiniz: Aynı miktarda rezene, biberiye, sinameki, funda yaprağı, papatya ve anasonu ½ litre (yarım litre) suyun içinde 10 dakika boyunca demleyin. Demlenen kürü süzdükten sonra bu kürün suyundan için ve bununla birlikte zor hazmedilen yiyeceklerden mümkün derece uzak durun.

Bu içerik şişkinlik nasıl geçer, diş şişkinliğine ne iyi gelir, şişkinliğe ne iyi gelir, şişkinlik nasıl giderilir bitkisel, diş eti şişkinligine ne iyi gelir, şişkinlik nasıl giderilir, diş şişkinliği nasıl geçer, diş eti sişkinligi, diş şişkinliği, şişlik nasıl geçer, diş şişkinliği nasıl iner, diş şişliği nasıl geçer konularını barındırır.
Okunma: 10.506

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.