Saç rengimi arıyorum: Burca göre saç rengi seçimi

Saç renkleri seçimi nasıl yapılır? Burcçlar ve saç rengi arasındaki bağıntı. “Saç rengimi arıyorum” diyenlere yazımızın devamını okumalarını öneriyoruz. Burçalara göre saç renkleri seçimi tüyoları. Burçlar; sadece insanların karakterlerini belirlememekte, aynı zamanda kişilerin yaşamda duruşlarını, neleri beğendiğini, isteklerini ve tarzlarını da etkilemektedir. Dolayısıyla bu demek oluyor ki giyim, kuşam, saç ve makyaj tarzlarımız da burçlarımızla paralel bir yönde seyretmekte. Pek çok kadın bunu bilmemekle beraber, her kadına, seçimlerinde burçlarını da göz önüne alarak kendilerine en çok yakışan makyajı, saç biçimini ve saç rengini seçmesini tavsiye ediyoruz.

Tabii ki son karar gene de her zaman için hür iradenize kalmıştır diyerek, burçlara göre saç renklerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

“Ateş burçlarından (Koç, Aslan ve Yay) olan kadınlara, sıra dışı saç renkleri yakışır. Kendilerine en uygun saç rengi ise platin sarısı olmakla beraber kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına yakışır. Bu burçtan kadınlar makyaj konusunda ise en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.

Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınları: Kat kesim bu gruptan olan bayanlara fazlasıyla yakışır. Saç rengi ve makyaj için ise turuncu ve kahve tonlarını ön planda tutmaları gerekir.

Mavi/siyah saçlar hava grubu burçlarından (Kova, Terazi ve İkizler): Bu gruptan olan kadılara kısa, sert saç kesimleri mükemmel bir görünüm katar. Makyajda mavi-yeşil tonlara ağırlık verilmeli.

Su burçları (Balık, Akrep ve Yengeç): bu grubun hanımlarına gölge ve balyaj çok yakışır. Saç boyamada sarı renkleri tercih etmeli. Makyaj da ise metal renkler göz önünde bulundurulmalı.”

PAPATYA SUYU İLE SAÇ RENGİ AÇMA NASIL YAPILIR?

Bu içerik saç rengimi arıyorum, sacrengimiariyorum, palette saç rengimi arıyorum, burca göre saç rengi, burçlara göre şac renkleri, burcuma göre rengim, koleston saç rengimi arıyorum, platin saç rengi nasıl yapılır, saç rengi seçimi, mavi göze yakışan saç rengi konularını barındırır.
Okunma: 15.437

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.