Resimli göğüs büyütme ve göğüs dikleştirme egzersizleri

Resimli göğüs büyütme ve göğüs dikleştirme egzersizleri

Göğüs dikleştirici egzersizler. Sarkan göğüsler için dikleştirici ve göğüs büyütücü hareketler. Göğüs bakımınız için evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz resimli egzersizler.

1. Karnınızın üstüne yere yatın, ayaklarınızı ağır bir mobilyanın altına sokun ve derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırıp kollarınızı suda yüzer gibi hareketlendirin. Kollarınızı yan tarafa doğru getirirken nefesi geri verin ve yavaşça üst bedeninizi indirin, bu işlemi 10 defa tekrar ediniz.

2. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

3. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

4. Diz kapaklarınızın üzerine oturup iki kolunuzu aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını gerin ve kollarınızı yana indirip bunu 15 defa tekrar edin.

5. Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

Bu içerik gögüs büyütücü egzersizler, göğüs büyütme egzersizleri, gögüs büyütücü egzersizler resimli, göğüs büyütme hareketleri, gögüs büyütücü egzersizler video, göğüs dikleştirme hareketleri, gogus diklestirme egzersizleri, gögüs büyütücü egzersizler kadın, meme büyütme egzersizleri, gögüs büyütücü egzersizler bayan, gögüs büyütme egzersizi, gögüs büyütücü egzersizler resimli anlatım, göğüs diklestirici hareketler, göğüs büyüten egzersizler, göğüs büyütücü hareketler, göğüs büyütmek için egzersiz, göğüs büyüten hareketler, göğüs büyütmek için egzersizler, göğüz büyütme egzersizleri, gögüs büyütücü egzersizler izle konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 15 Oca 2011 Okunma: 90.732
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.