Otomatik GEBELİK HESAPLAMA YUMURTLAMA TARİHİ HESAPLAMA

Otomatik gebelik hesaplayıcı ve yumurtlama günü hesaplayıcı. Gebelik hesaplama, yumurtlama tarihi hesaplama, gebelik haftası hesaplama, yumurtlama günü hesaplayıcı, adet tarihine göre gebelik ve yumurtlama günü hesabı ve gebelik hesaplanması. Aşağıdaki formu kullanarak kaç haftalık hamile olduğunuzu, yumurtlama dönemi gününü, bebeğin doğum tarihini, gebelikte doktora gitme zamanını, çeşitli gebelik testlerinin yapılma zamanlarını, bebeğin kalp atışının başladığı zamanı ve gebelik diyabeti taraması gününü öğrenebilirsiniz. Öncelikle aşağıdaki forma son adet döneminizin ilk gününü ve adet döngünüzün kaç günde bir olduğunu giriniz ve “Gebelik Hesaplama” düğmesine basınız.

Önemli not: Sonuçların doğru hesaplanabilmesi için bilgisayarınızın tarihinin doğru olduğundan emin olunuz. Bilgisayarınızın tarihi yanlış ise lütfen önce onu düzeltiniz.

Bu içerik son adet tarihine göre cinsiyet belirleme, gebelik hesaplayıcı, son adet tarihine göre cinsiyet tahmini, adet hesaplayıcı, rahim içine ekilme belirtileri, adet tarihine göre cinsiyet belirleme, adet günü hesaplayıcısı, rahim içine ekilme günü belirtileri, rahim içine ekilme günü, adet gününe göre cinsiyet belirleme, adet günü hesaplayıcı, gebelik hesaplanması, rahim içine ekilme günü ne demek, son adet tarihine göre doğum tarihi, gebelik hesaplaycs, otomatik gebelik hesaplayıcı, otomatik hesaplayclar, rahime ekilme günü, ADET GÜNÜ HESAPLA, rahime ekilme belirtileri konularını barındırır.
Okunma: 198.395

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.