Norlevo kullanımı, fiyatı, yan etkileri ve ertesi gün hapı kullananların yorumları

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır? Norlevo kullanımı, Norlevo fiyatı ve Norlevo prospektüsü bilgileri. Norlevo yan etkileri nelerdir? Ertesi gün yapı yan etkileri nelerdir? Norlevo nasıl kullanılır? İlişki dönemlerinde kullanılan bir diğer doğum kontrol yöntemlerinden birisi de ertesi gün hapıdır (ertesi sabah hapı).

Ertesi sabah hapının yan etkileri ve özellikleri

– Bu yöntem ülkemizde en çok kullanılan doğum kontrol yöntemlerinden bir tanesidir.

– Sadece acil korunma ihtiyacı hissedilen ilişkilerde kullanılmalıdır.

Örneğin prezervatif yırtılması, diyaframın yer değiştirmesi, RİA’nın (rahim içi araç) düşmesi, hap almanın unutulması veya korunmasız cinsel ilişki gibi durumlarda kullanılması olağandır.

– Kullanımı dahilinde oluşabilecek yan etkiler sebebiyle devamlı bir doğum kontrol yöntemi olarak kullanılmamalıdır. Örneğin göğüslerde hassasiyet, baş ağrısı hali, adet düzeninin bozulması, bulantı benzeri yan etkiler.

– İlacın kullanımı sonrası oluşan bulantı dahilinde istifra olmuşsa, ilaç bulantı engelleyici doz ile tekrar kullanılmalıdır.

Bu içerik ertesi gün hapı fiyatı, norlevo fiyatı, norlevo kullanımı, norlevo fiyat, ertesi gün hapı fiyatı 2011, ertesi gün hapı fiyat, norlevo yan etkileri, ertesi gün hapı norlevo fiyatı, norlevo kullanm, ertesi gün hapı fiyatı 2010, norlevo nasıl kullanılır, norlevo kullananlar, ERTESİ GÜN HAPI FİYATLARI, NORLEVO, norlevo kullanım şekli, ertesi gün hapı yan etkileri ne kadar sürer, ertesi gün hapı kullananların yorumları, ertesi gün hapının yan etkileri ne kadar sürer, ertesi gün hapı norlevo, norlevo fiyatı 2011 konularını barındırır.
Okunma: 32.450

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. zümrüt 11 Ekim 2010 @ 22:22

    ben bu hafta iki kez kullanmak zorunda kaldım.yandım ben yaaaaa.napıcam

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.