Metabolizma nasıl hızlandırılır? Ender Saraç metabolizma hızlandırıcı çay tarifi

Metabolizma nasıl hızlandırılır? Metabolizmayı hızlandıran bitkiler. Metabolizma hızlandırmak için çay önerisi. Zayıflama uzmanı olan Dr. Ender Saraç’ın tavsiye ettiği metabolizma hızlandırıcı çay tarifi aşağıdaki gibidir. Bu çayı evinizde kolayca hazırlayıp günde 2 bardak kadar içerek metabolizanızın hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Metabolizma hızlandırıcı çay malzemeleri:

Biberiye: 1 büyük tutam,

Kekik: 1 küçük tutam,

Mate: 1 küçük tutam,

Yeşil çay: 1 küçük tutam,

Funda yaprağı: 1 küçük tutam.

Metabolizma hızlandırıcı çayın hazırlanışı:

Ortalama 6 dakika demlendikten sonra, fazla koyu olmayacak şekilde içilmesi tavsiye edilir. Günlük tavsiye edilen tüketim miktarı 2 bardaktır. Herhangi bir tatlandırıcı kullanmanız tavsiye edilmez. Gebe bayanlarda günlük 1 kez ve çok açık olacak şekilde tüketilebilir. Ödem sorunları yaşayan kişiler içine bir tutam mısır püskülü ve kiraz sapı eklerlerse olumlu sonuçlar alacaklardır.

Bu içerik metabolizma nasıl hızlandırılır ender saraç, metabolizma nasıl hızlandırılır ibrahim saraçoğlu, doğumu hızlandıran yiyecekler, ender saraç metabolizma hızlandırıcı çay, metabolizmayı hızlandıran yiyecekler ahmet maranki, metabolizma nasıl hızlandırılır, ender saraç metabolizma hızlandırma, ibrahim saraçoğlu metabolizma hızlandırıcı çay, ender saraç metabolizma hızlandırıcı, metabolizma nasıl hızlanır konularını barındırır.
Okunma: 7.286

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.