Metabolizma hızlandırıcı çay: Metabolizmayı hızlandırmak için bitki çayı

bitki-cayi

Metabolizmayı hızlandıran bitki çayı tarifi. Selahattin Dönmez metabolizma hızlandırıcı çay formülü. Metabolizmanız yavaşlayınca kilo almaya başlarsınız. Metabolizmanın hızıyla kilo almayı şöyle açıklayabiliriz. Metabolizma yavaşladığında kolay kilo alırsınız, hızlı çalışırsa kolay zayıflarsınız.

Selahattin Dönmez ünlü diyetisyen metabolizmanızın hızını artıracak ve böylece istediğiniz kiloya sahip olabilme imkanınızı sağlayacak formülü açıklıyor.

– 2 adet taze elma
– 1 adet bol sulu limon
– 1 adet kuru dal tarçın
– 1 adet çay kaşığı karanfil
– 1 yemek kaşığı karabiber
– 3 lt su

Limonu ve elmayı yıkayınız, bir kaba kabuklu olarak dilimleyiniz. Çekirdeklerini atmayınız. Bunlara tarçın, karabiber, karanfil ekleyin. 3 litre suda kaynatın. Karışımı güzelce süzünüz. Bu karışımı öğünlerden sonra ılık olarak içiniz zayıflamanıza yardım eden formüldür.

Bu içerik metabolizma hızlandırıcı çay, metabolizmayı hızlandıran cay, metabolizmayı hızlandıran bitkiler, metabolizma hızlandırıcı, metabolizma hızlandırıcı bitkiler, metabolizmayı hızlandırmak, metabolizma hızlandıran çay, metabolizmayı hızlandıran çaylar, metabolizma hizlandirma cayi, metabolizma çayı, metabolizmayı hızlandırmak için çay, metabolizma hızlandırıcı çaylar, metabolizma nasıl hızlandıran bitkiler, metabolizmayi hizlandirmak icin, metabolizma hızlandıran çaylar, metabolizmayı hızlandıran bitki çayları, metobolizmayı hızlandıran çay, metabolizmay, metabolizmayı hızlandırıcı çaylar, metabolizmayı hızlandıran konularını barındırır.
Okunma: 27.027

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.