Lohusalar ve emziren anneler için göğüs bakımı kürü

Suna Dumankaya’dan emziren anneler için göğüs bakımı kürü. Şifalı bitkiler konusunda uzman olan Suna Dumankaya lohusalık dönemindeki emziren anneler için aşağıdaki, ayvayla hazırlanan, göğüs bakımı kürünü önermektedir.

Gerekli malzemeler: 1 çorba kaşığı ayva çekirdeği ve 2 çorba kaşığı su.

Uygulama:

Ayva çekirdekleri kaynatılır ve ocaktan alınır. Ilıdıktan sonra temizlenmiş göğüs cildine gazlı bezle kompres yapıldığında, göğüslerdeki rahatsızlıklar çabucak iyileşecektir.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu göğüs ucu yaraları, gögüs ucu çatlakları için bitkisel çözüm ibrahim saracoglu, ibrahim saraçoğlu göğüs ucu yara, gögüs ucu yarasına ne iyi gelir saraçoğlu, Meme ucu çatlakları için bitkisel, sunadumankaya gogus yaralari emziren anne, gogus ucu yarasi ibrahim saracoglu, meme ucu yarası kürü ibrahim saracoglu, saraçoğlu goğus çatlak kremi konularını barındırır.
Okunma: 17.838

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. pınar 11 Ağustos 2010 @ 21:50

    ben 2 hafta önce doğum yapmış olup lohusa bir bayanım göğüs uçlarımda yaralar meydana geldi bütün tıbbi ilaçları kullandım ama malesef birtürlü yaralardan kurtulamadım ve fayda görmedim. sonra bir büyüğüm bana güllü lokumu ikiye böl ve temiz bir bezle göğüslerine bağla dedi ALLAHıma şükürler olsun çok rahat ettim bu bilgiyi paylaşmak istedim saygılar sunarım.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.