Kirpik uzatmak için kirpik uzatma kürü: Kaş gürleştirme ve kirpik gürleştirme

Kirpik dökülmesi, seyrek kaşlar ve kaşlardaki kepeklenme için bitkisel çözümler. Kaş gürleştirmek için ne  yapmalı? Kirpikleri uzatmak ve gür hale getirmek için ne yapabiliriz? Bazı kadınların vücutları normale göre fazla tüylü olsa bile kaş ve kirpikleri seyrek olabiliyor. Şimdi sizlere vereceğimiz kaş ve kirpik güçlendirici ve dolgunlaştırıcı bitkisel kür ile bu sorununuzdan kurutabilirsiniz.

Kirpik uzatma ve kaş gürleştirme kürü

1 tatlı kaşığı buğday özü yağı, 2 çorba kaşığı Hint yağı, 1 tatlı kaşığı lanolin, 3 adet fındık ve 3 adet ceviz içini benmari usulüne göre ısıtın. Daha sonra bu benmari yöntemiyle ısıttığınız karışımı süzüp küçük bir cam kavanoz içine koyun. Kaş ve kirpikleriniz dolgunlaşıncaya kadar bu karışımın içine pamuklu çubuğu batırıp kaş ve kirpiklerinize sürün.

Kaş diplerinde kepeklenme sorunu için bitkisel kür

1 tatlı kaşığı kadar jojoba yağı, 1 tatlı kaşığı buğday yağı, 1 çay kaşığı lanolin ve 1 çorba kaşığı badem yağını karıştırıp benmari yöntemine göre hafif ateşte eritin. Bir cam kavanozda saklamanız gereken bu karışımdan geceleri yatmadan evvel pamuklu çubuk vasıtasıyla kaş diplerinize hafifçe sürün.

Bu içerik kirpik uzatma, kirpik gürleştirme, kirpikleri uzatmak için, kirpik uzatma ve gürleştirme, kaş ve kirpik gürleştirmek, kaş kirpik uzatma, kaş gürlestirme, kas ve kirpik uzatma, kirpik uzatmak için, kaş gürleştirme yöntemleri, kirpik uzatmak, suna dumankaya kirpik gürleştirme, ahmet maranki kirpik uzatma, kirpik uzatma ve gürleştirme suna dumankaya, ahmet maranki kaş gürleştirme, kaşlarda kepeklenme, suna dumankaya kaş gürleştirme, kirpik gürleştirme yöntemleri, kirpikleri uzatmak için ne yapmalı, kaş çıkarmak için ne yapmalı konularını barındırır.
Okunma: 23.916

1 Yorum

  1. Anonim 15 Ocak 2011 @ 00:52

    Ben daha henüz başlamadım kullanmaya yagları.bakalım nasıl sonuc cıkcak.inş.kaşlarım gürleşir:(

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.