Kepek nasıl önlenir? İbrahim Saraçoğlu kepek tedavisi ve kepeğe bitkisel çözüm

Kepek nasıl önlenir? İbrahim Saraçoğlu kepek tedavisi ve kepeğe bitkisel çözüm

Kepek bitkisel tedavisi. Kepek nasıl önlenir? Kepeğe ne iyi gelir? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kepek tedavisi yöntemleri ve kepeğe çözüm. Kepeğe karşı faydalı tabii şifalı bitkiler, bitkisel ilaçlar arıyorum diyenler için Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan saç kürü tavsiyeleri kepeğe karşı kesin çözüm kepeğin düşmanı ısırgan otu doğal ilaç saç bakım, Isırgan otu kürü;

Doktor İbrahim Saraçoğlu kepeğe karşı bir alternatif olarak ısırgan otunu tavsiye ediyor. Saçlarda kepeklenmeyi önleyen bu bitkisel kür, ayrıca saçlara parlaklık ve canlılık da katıyor.


Hazırlanışına gelince; bir tutam ısırgan otunu (yaklaşık dört-beş gram) 750 mililitre kaynayan suda dört dakika kadar kısık ateşte haşlayın. Soğuduktan sonra da süzün.

Eğer saçınız kirliyse önce şampuan ya da sabunla saçınızı yıkayın. Daha sonra hazırladığınız ısırgan otu suyuyla saçlarınızı yıkayın ve etkisini gösterebilmesi için yarım saat bekleyin. Arkasından yalnızca ılık su ile yıkayıp kurulayın.

Eğer saçlarınız temiz ise saçlarınızı ısırgan otu suyu ile yıkayın. Saçlarınıza nüfus etmesi için yarım saat bekleyiniz. Daha sonra saçınızı sadece ılık su ile yıkayın ve kurulayın.

Bu bitkisel kürü saçlarınıza uyguladığınız zaman saçlarınızın eskisinden daha parlak ve canlı olduğunu fark etmekle beraber kepekleriniz varsa onların da yok olduğunu göreceksiniz. Ayrıca bu kürde kullanacağınız ısırgan otunun kuru ya da taze olması sonucu olumsuz etkilemez. Yani ikisinden birini kullanabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin diyoruz.

Bu içerik kepek tedavisi, kepek nasıl önlenir, ibrahim saraçoğlu kepeğe karşı, kepeğe bitkisel çözüm, kepek nasıl giderilir, kepeğe kesin çözüm, ahmet maranki kepek tedavisi, kepeği nasıl önleriz, kepeklenme tedavisi, ibrahim saraçoğlu kepek, kepek için bitkisel çözüm, ibrahim saracoglu kepek tedavisi, ibrahim saraçoğlu kepek kürü, bitkisel kepek tedavisi, kepek tedavisi bitkisel, kepek kepek, saçtaki kepeğe bitkisel çözüm, Kepek nasıl engellenir, ahmet maranki kepek sorunu, kepeğe karşı kesin çözüm doğal mucize ısırgan konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 18 Nis 2010 Okunma: 11.074
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.