Göğüs masajı ile göğüsleri dikleştirmek: Göğüs dikleştirme masajı nasıl yapılır?

Göğüs masajı ile göğüsleri dikleştirmek: Göğüs dikleştirme masajı nasıl yapılır?

Daha güzel, dik ve alımlı göğüsler için neler yapabiliriz? Göğüs büyütme konusunda Suna Dumankaya neler söylüyor? Göğüslerinin küçük olmasından ve biçimsiz görünmesinden şikayetçi olan 23 yaşındaki bir üniversite öğrencisinin göğüs büyütmek için sorduğu soruya Suna Dumankaya şu cevabı veriyor:

Güzel göğüsler için duruş şekli çok önemli. Dik durmak şart; öncelikle bunu belirteyim. Ayrıca sutyensiz dolaşmayın. Her gün banyodan önce çiğ patates suyu ile göğüslerinize masaj yapmanızı öneririm. Masajı 8 çizer gibi yapın. Tonik olarak da demlenmiş ısırgan otu ve meşe kabukları ile kompres yapabilirsiniz. Göğüslerinizin doğal yolla büyümesi de sanırım ancak anne olmanızla gerçekleşir.

Bu içerik meme masaji, göğüs masajı nasıl yapılır, Göğüs Masajı, gs masaj, gögüs masaji video, göğüs dikleştirme masajı, gogus masajı ızle, göğüs masajı videoları, meme masajı video, meme masajı izle, göğüs masaj videoları, meme masaj, meme masajları, göğüsleri dikleştirmek, meme masajı nasıl yapılır, meme masajı videoları, masaj nasıl yapılır, göğüs büyütme masajı nasıl yapılır, gögüs masaj video, arap masajı konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 25 Nis 2010 Okunma: 17.052
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.