Göğüs büyütme: Göğüs dikleştirme yolları ve göğüs bakımı tüyoları

Göğüs büyütme: Göğüs dikleştirme yolları ve göğüs bakımı tüyoları

Bilindiği gibi insanlar zamanla yaşlanır ve vücutları gün geçtikçe deforme olur. Tabi bundan göğüsler de nasibini alır. Göğüsler zamanla yer çekimi, yaşlanma, doğum, emzirme, sık kilo alıp verme, yanlış sutyen kullanımı gibi sebeplerden ötürü eski dik ve diri görünümlerini kaybederler.

Göğüslerin yapısı bütünüyle süt bezleri ve yağdan oluşmaktadır. Yapısında hiç kas yoktur. Bu nedenle deforme olan göğüsler kadınlarda rahatsızlık uyandırır ve çoğu zaman çare estetik ameliyat olarak görülür. Oysa değişik masaj teknikleri ve önceden alınacak önlemlerle göğüslerinizi istediğiniz forma sokmak elinizdedir.

Göğüs bakımı için yapmanız gerekenler

- Göğüslerinize de yüzünüze verdiğiniz önemi verin ve bakım yapın.


- Güneşe çıkmadan önce mutlaka koruyucu ürünler kullanın.

- Göğüs bölgenizi sık sık nemlendirin. Düzenli olarak nemlendirici bir krem ile masaj yapın.

- Çok sıcak su ile duş almayın çünkü sıcak su ile duş almak göğüslerin sarkmasına neden olur.

- Sutyen alırken sıkı olmamasına dikkat edin ve alttan destekli olanları tercih edin.

- Her banyodan sonra göğüslerinize soğuk su ile masaj yapın.

- Yastıksız ya da ince bir yastıkla uyumayı tercih edin ve sürekli yüz üstü yatmamaya çalışın.

- Sandalyeye sırtınızı dayayarak dik oturun.

- Göğüslerinize sert hareketler yapmaktan kaçınmalısınız özellikle de bu bölgede ince kılcal damarlar beliriyorsa, sert masajlar yapmaktan kaçının.

- Hassas bir cilde sahipseniz yeşil çay içeren ürünler kullanın.

- Özellikle günde yarım saat boyun, omuz ve kolları çalıştırıcı egzersizler yapın.

- Sigara içmemeye özen gösterin çünkü sigara vücudunuzdaki hücre yenilenmesini olumsuz etkilediği gibi göğüslerinize de zarar verir.

- Çok sık kilo alıp vermeyin. Düzensiz bir şekilde kilo alıp vermek, bir süre sonra göğüslerde elastikiyet kaybına yol açıyor. Ayrıca dokular zayıflar ve göze hoş görünmeyen çatlaklar oluşur.

- Göğsünüzde oluşan küçük sivilceleri dikkate alın ve gerekirse bir uzmana görünün.

Bu içerik gögüs büyütme masajları video, gögüs büyütücü egzersizler izle, gögüs büyütücü egzersizler video, gögüs büyütücü egzersizler video izle, gögüs büyütücü egzersizler video uzman tv, gögüs büyütme masajları video izle, dosleri boyutmek, gögüs büyütücü egzersizler uzman tv, gögüs dikleştirmenin yolları, sine boyutmek, dos boyutmek, gögüs büyütme masajları, sineni boyutme yollari, Göğüs büyütme yolları, gögüs büyütme egzersizler uzman tv, meme boyutmek, dos buyutme yollari, sine berkitmek, meme büyütme yolları, dowu boyutmek konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 25 Nis 2010 Okunma: 20.288
Benzer yazılar


1 yorum

  1. Pervin

    Benim göyüslərim emzirdikden sonra he yumuşak hemde aşagi salkiyor hem cok kücükler, ben onlari gördükce cok huzursuz oluyorum.Ben ne yapa bilirim?

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.