Erkekleri etkilemenin yolları: Erkekler ne ister? Erkekler nelerden hoşlanır?

Erkekleri etkilemenin yolları: Erkekler ne ister? Erkekler nelerden hoşlanır?

Erkekler ne ister? Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Erkekler yatakta ne ister? Erkeklerin sekse dair merak edilen 6 sırrını öğrenmek isteyenler buraya.

1) Onları en çok arkadan topladığınız saçlarınız, sade makyajınız ve doğal gülümsemenizle etkiliyorsunuz. Her ne kadar siz farklı düşünseniz de onlar kadınları doğal halleriyle arzuluyorlar.

2) Onları en çok baştan çıkaran şeyler sıralanacak olursa;


- Sıcak ve ışıl ışıl gülümsemeniz

- Seksi yürüyüşünüz olacaktır.

3) Vücudunuzda en çok nerenizi mi merak ettiğini düşünüyorsunuz? Elde edilen verilere göre erkekler kadınların en çok bacaklarını merak ediyorlar.

4) Erkekler kadınların, kendilerini seks esnasında göğüs uçlarını öpmesinden bildiğinizin aksine hiç hoşlanmıyorlar.

5) Cinselliği birlikte yaşayacakları kadında aradıkları en önemli özellik ise eşlerinin maceracı olması.

6) İdeal bir seksin ise 40 ila 45 dakika arası olduğunu düşünüyorlar.

Bu içerik cinsel hayatınıza renk katacak yöntemler, erkekler nasıl vajinadan hoşlanır, erkekleri cinsellikte etkilemenin yolları, erkekleri etkilemenin yolları erkekler ne ister erkekler nelerden hoşlanır, erkekleri etkilemenin yolları, erkekleri yatakta etkilemenin yolları, erkekler ne tür vajinadan hoşlanır, erkeği yatakta etkilemenin yolları, cinsel hayatı renklendirmenin yolları, erkekler cinsel iliskide nelerden hoslanir, erkekler nelerden hoşlanır video, erkekleri yatakta etkileme yolları, erkekler cinsel ilişkide neden hoşlanır, cinsel ilişkide erkekler nelerden hoşlanır, yatakta erkeği etkilemenin yolları, erkekleri etkilemenin yollar, erkeği yatakta etkileme yolları, erkekler nelerden holanr, yatakta erkekleri etkilemenin yolları, cinsel ilişkide erkeği etkilemenin yolları konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 25 Nis 2010 Okunma: 18.395
Benzer yazılar


4 yorum

 1. zeynep

  erkek milleti degilmi hepsi aynı ya boş verin onlar bizim üstümüze düşsünler erkek milletiyle nekadar çok ilgilenirsen o kadar çok havalanıyorlar boş verin biz kadınlar onlardaan daha güçlüyüz aman başlarım bütün erkeklere

 2. gözde

  aynen öyle zeynepcim erkeklere yüz vermeye gelmez

 3. buglem nısa

  dogru soyluyorsunuz kızlar erkek mılletı ne kadar seksı olsak daha fazlasını ısterler 

 4. Anonim

  Ne yaparsak yapalim erkekler fazlasini ister bu yuzden yuz vermiceksin. Adi ustunde erkek milleti.

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.