Ender Saraç Formula 7 zayılama hapı özellikleri ve Formula7 zayıflama ilacı fiyatı

Ender Saraç Formula 7 zayılama hapı özellikleri ve Formula7 zayıflama ilacı fiyatı

Formula 7 zayıflama hapı fiyatı. Formula 7 kullanımı ve Formula 7 yorumları. Uzman Doktor Ender Saraç tarafından piyasaya sürülen bir gıda takviye ürünüdür, bu ürün Douglas Laboratories tarafından üretilmektedir.


İçeriğinde tere tohumu, funda yaprağı, zencefil, yeşil çay, chromium GTF, coenzyme Q10 ve L-Carnitine bulunur, bu etken maddeler sayesinde sinerik etkiler sergileyerek fazla kilolardan kurtulmayı kolaylaştırır.

İçeriğindeki maddeler sayesinde metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlayarak yağ yakarak kilo vermemizi sağlar. Ayrıca şeker isteğini azaltır ve kandaki şeker seviyesini dengeler. Ayrıca yorgunluk ve istek azlığı gibi sorunları yok ederek günlük hayattan daha fazla verim almamızı sağlar.

Formula 7 fiyatı: Eczanelerde 79 TL’den raflarda yerini almaktadır.

Kullanım şekli: Günde iki kez olmak üzere sabah ve akşam yemeklerinden önce 1 kapsül sıcak su ile kullanılır. Eğer doktorunuz farklı bir kullanım şekli tavsiye ettiyse onu uygulayınız.

Kullanım alanları: Diyet sektöründe önemli ürünlerden biridir.

Yan etki: Yan etkisi mevcut değildir.

Bu içerik formula 7 fiyati, formula 7 özellikleri, formula 7 plus kullanıcı yorumları kadınlar kulübü konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 23 Nis 2010 Okunma: 2.590
Benzer yazılar


1 yorum

  1. ilknur

    ben zayiflamak istiyorum 85 kilom 65 dusmek istiyorum

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.