Doğum lekeleri nasıl geçer? Doğum lekelerine bitkisel çözüm ve krem tarifi

Doğum lekeleri nasıl geçer? Doğum lekelerine bitkisel çözüm ve krem tarifi

Doğum lekelerine bitkisel çözüm ve doğum lekesi kremi tarifi. Doğum lekelerinden nasıl kurtuluruz? Doğum lekeleri nasıl geçer? İşte doğum lekeleri için krem tarifi..


Doğumdan sonra vücutta oluşan lekeler birçok kadın için sorun olmuştur. Günümüzde bu lekelerden kurtulmak için birçok pahalı yöntem uygulanmaktadır. Pek çok insanın bu pahalı yöntemlerden yararlanamadığını biliyoruz. Biz bunun için size hem çok ucuz hem de hazırlanışı çok kolay bir formül sunuyoruz.

Doğum lekelerine bitkisel çözüm

Gerekli malzemeler şunlardır: 4 adet yumurta kabuğu ve limon suyu (üzerini kapatacak kadar).

Hazırlanışı ve uygulaması: Yumurta kabuğu 10 gün suda bekletilir ve sudan çıkardıktan sonra kurutulup un naline getirilir. Limon suyu da ilave edilip boza kıvamına gelince lekelere maske olarak uygulanır. Bu krem cildi hassas olan kadınlara önerilmemektedir.

Bu içerik doğum lekeleri nasıl geçer, doğum lekelerine bitkisel çözüm, doğum lekesi nasıl gecer, doğum sonrası lekeleri nasıl geçer, doğum lekesi kremi, doğum lekelerinden nasıl kurtulurum, DOĞUM LEKELERİ İÇİN KREM, dogum lekeleri nasıl gider, dogum lekeleri kremi, gebelik lekeleri nasıl geçer, doğum lekesi için krem, doğum lekesine bitkisel çözüm, doğum lekeleri için bitkisel çözüm, doğum lekelerine kesin çözüm, bebeklerde doğum lekesi nasıl geçer, doğum sonrası lekelere bitkisel çözüm, doğum izleri nasıl geçer, doğum lekesi nasıl giderilir, doğum lekelerine doğal çözümler, dogum lekesi bitkisel cözüm konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 15 Nis 2010 Okunma: 20.284
Benzer yazılar


1 yorum

  1. çiçek

    bende dogum lekesi ve güneş lekesi var.ne yapacagımı bilmiyorum bana yardım edin.

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.