Diş eti hastalıkları için kolay çörekotu gargarası formülü

dis-beyazlatma-3

Diş eti iltihapları, diş eti çekilmesi gibi sorunları olan ziyaretçilerimiz için çörekotu gargarası formülü veriyoruz. Bu çörekotu kürünü evinizde kolayca hazırlayıp uygulayabilirsiniz.

Diş eti iltihapları ve diş eti çekilmesi için çörekotu gargarası

Taze öğütülmüş 1 tatlı kaşığı (silme) çörekotu tohumu ve 1 tatlı kaşığı ayçiçek yağı birlikte ağıza alınır.

15 dakika süreyle dil yardımıyla diş etlerine sürterek ağız içinde dolaştırılır. Bir damlası bile yutulmadan dışarı boşaltılır, (Dışarı boşaltılan bu sıvı süt görünümünde olmalıdır, değilse ağızda tutulan süre yetersizdir.) ılık su ile ağız içi 3 -4 defa iyice çalkalanarak dışarı boşaltılır. Bu işlemin sabah aç karnına dişler fırçalandıktan sonra yapılması daha iyidir.

Çörekotu tohumu yerine 1 çay kaşığı (güvenilir kalitede) çörekotu yağı alınarak da bu uygulama yapılabilir.

“Çörekotu gargarası” dişeti iltihaplarında ve diş bakımında uygulanmaktadır. Bu karışım ağız içerisinde dolaştırılırken vücuttaki zehirli maddeler ağız içinde birikmektedir. Böylece vücut önemli miktarda zehirden arındırılmış olmaktadır. Bu nedenle sağlıklı kişilerin de bunu uygulaması önerilmektedir.

Bu içerik diş eti hastalıkları için şifalı bitkiler, diş eti çekilmesi gargara, diş eti iltihabı için gargara, dis eti kararmasi, ahmet maranki diş eti hastalıkları, diş eti için gargara, diş gargarası, diş eti iltihabı gargara, diş etleri için gargara, ahmet maranki diş eti çekilmesi, çörek otu diş eti, diş eti gargarası, diş eti kararması nasıl geçer, diş etinin kararması, diş eti kararması tedavisi, diş etinde kararma, diş eti çekilmesi için gargara, maranki diş eti çekilmesi, diş eti morarmasına bitkisel çözüm, diş eti iltihabı için şifalı bitkiler konularını barındırır.
Okunma: 27.509

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.