Çillere bitkisel çözüm: Çil nasıl geçer? Çillerden kurtulmanın yolları

Çillere bitkisel çözüm: Çil nasıl geçer? Çillerden kurtulmanın yolları

Çillerden kurtulmanın doğal yolları. Çiller nasıl geçer? Çillere bitkisel çözüm yolu. Çillerden kurtulmak için uygulayabileceğiniz ilk bitkisel kür: Rendelenmiş bayır turpu, suyun içinde 10 dakika boyunca pişirilir ve sıkılır. Yarım kahve fincanı limon suyu, 1 bardak süt ve yumurtanın akıyla birlikte çırpılır. Pirinç unu ilave edilerek krem kıvamına gelinceye kadar badem yağı ile karıştırılır ve tüm karışım çilli bölgelere sürülüp bir süre bekletilir.

Çillerden kurtulmak için bir diğer maske tarifi de şudur: 2 avuç kadar badem içi dövülerek toz haline getirilir. Bu badem tozuna 1 çorba kaşığı süzme bal ve yumurta akı çırpılmadan ilave edilerek krem kıvamına gelinceye kadar gül suyu ilave edilir. Hazırlanan bu maske yüzdeki çilleri ve sivilceleri gidermektedir.

Bu içerik çillere bitkisel çözüm, çillere kesin çözüm, çiller doğal yolla nasıl geçer, yüzdeki çillere kesin çözüm, çiller nasıl geçer bitkisel çözüm, çiller nasıl geçer bitkisel, yüzdeki çillere bitkisel çözümler konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 25 Nis 2010 Okunma: 5.382
Benzer yazılar


3 yorum

  1. Fazilet

    Çillerin geçmesi için başka neler yapılması gerekir?

  2. ipekk

    gerçekten çilleri geçen kimse yok mu ya. bu bitkisel çözümler işe yarıyor mu kullanan varsa lütfen yazsın ben pembe maske kullandım işe yaramadı artık doğal yöntem bulmak istiyorum kesin çözüm olarak.

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.