Boş gebeliğin (su gebeliği) belirtileri, sebepleri ve tedavisi

Boş gebeliğin (su gebeliği) belirtileri, sebepleri ve tedavisi

Boş gebelikte tedavi, su gebeliği belirtileri, sebebi, sebepleri ve tedavisi. Boş gebelik durumunda ne yapılmalıdır tedavi nasıl olmalıdır?

Normal gebelikte olan tüm belirtiler görülebilir, bazı gebelerde kahverengi akıntı oluşurken bazılarında oluşmaz. Teşhis ultrasonografide kesenin boş gözükmesi ile konulur.

Boş gebelikte tedavi ve boş gebelik (su gebeliği) sebepleri:


Boş gebeliğin tedavisi kürtajdır. Boş gebeliğin sebebi kromozomal bozukluklardır. Eğer anne babada genetik bir sorun yoksa kalıtsal değildir. Sadece gebeliği oluşturan yumurta hücresi veya spermdeki kalite bozukluğu veya anomali bu duruma sebep olabilir. Genellikle tekrarlamaz bir daha gebeliklerde bu soruna rastlanmaz.

Konuyla ilgili olan Boş gebelik (su gebeliği) nedir, tedavisi nasıldır? isimli makalemiz de yararlı olabilir.

Bu içerik boş gebelik nedenleri, bos gebelik belirtileri, su gebeligi belirtileri, boş gebelik tedavisi, boş gebelik nasıl olur, gebelikte kahverengi akıntı nedenleri, boş gebeliğin belirtileri konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 24 Ağu 2008 Okunma: 10.632
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.