Adet sancısına ne iyi gelir? Adet sancısı nasıl geçer? Adet sancısına iyi gelen bitkiler

Adet sancısına iyi gelen bitkiler ve adet sancısı bitkisel çözüm yolları. Bazı kadınların regl dönemleri gergin ve stresli geçer, uyku düzenleri bozulur. En çok şikayet edilen konular depresyon, sıkıntı, ellerde, ayaklarda ve yüzde hafif şişkinlik ve baş ağrısıdır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınların regl dönemleri başlamadan birkaç önce ve regl döneminde yaşadıkları bu sıkıntılar için tarçın bitkisini önermektedir.

Buna göre adet dönemi başlamadan birkaç gün önceden itibaren her gün bir miktar yenecek bol tarçınlı tatlılar, kekler ve kurabiyeler adet stresi için oldukça etkili olacaktır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu reg dönemlerini depresif geçiren kadınlara akşamları yatmadan önce ve sabahları uyanınca bir miktar bol tarçınlı tatlı tüketmelerini tavsiye etmektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu regl dönemlerinde ani ağrılar ve kasılmalar yaşayan kadınların ise bu şikayetlerinin genellikle kan şekerlerinin düşmesinden kaynaklandığını belirtmekte ve böyle durumlarda 1 bardak şekerli su veya 1 bardak şekerli süt içilmesini tavsiye etmektedir.

ADET DÜZENSİZLİĞİNE BİTKİSEL ÇÖZÜM İÇİN TIKLAYIN!

ADET SANCISI İÇİN İLAÇ

Bu içerik adet sancısına iyi gelen bitkiler, adet sancısı nasıl geçer ibrahim saraçoğlu, adet sancisina iyi gelen seyler, adet sancısına ne iyi gelir, ADET SANCISINA ŞEKERLİ SU, adet sancısı nasıl geçer bitkisel, adet sancısına hangi ilaç iyi gelir, adet sancısına iyi gelen çaylar, adet sancısına iyi gelen ilaçlar, adet sancısı nasıl geçer ne iyi gelir konularını barındırır.
Okunma: 7.708

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.